ŘIDIČ/ ŘIDIČKA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY (SK. C)

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

CZ-ISCO: 83321 Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
ŘIDIČ/ ŘIDIČKA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY (Sk. C)
- Místo výkonu práce: Březhradská č.p. 177, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22
- PP na dobu určitou 1 roku, nástup 1.8.2021
- Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, ADR výhodou
- Náplň práce: rozvozy a svozy zboží (palety, firmy ve Východních Čechách)
- Nabízíme: stravenky, zvláštní prémie
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Vašata Jakub, tel. 773 629 273, e-mail: vasata.doprava@seznam.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Jakub Vašata

Adresa:
Březhradská 177 ,50332

Reagovat na nabídku ŘIDIČ/ ŘIDIČKA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY (SK. C)