Pracovní nabídka STRÁŽNÝ / DOZORCE VE SLUŽEBNÍM POMĚRU (M+Ž) od firmy Vězeňská služba České republiky

STRÁŽNÝ / DOZORCE VE SLUŽEBNÍM POMĚRU (M+Ž)

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

POŽADUJEME:
- státní občanství ČR
- výpis z RT
- velmi dobrý zdravotní stav, psychická a fyzická způsobilost

Po uplynutí 3 let možnost změny služebního poměru na dobu neurčitou.
Po absolvování kurzu ZOP A - 3 měsíce mzda 34800,-Kč

Zaměstnanecké výhody:
- podnikové stravování
- dovolená navíc
- FKSP - příspěvěk na dovolenou
- bezúročné půjčky

HLÁSIT SE: první kontakt - zaslat životopis mailem, Suchá Ilona, Alena Žáčiková tel: 476 143 221, 476 143 220. Email: isucha@vez.bel.justice.cz, azacikova@vez.bel.justice.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky

Adresa:
Bečov 66 ,43526

Reagovat na nabídku STRÁŽNÝ / DOZORCE VE SLUŽEBNÍM POMĚRU (M+Ž)