Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Lokalita:
Praha
Obor:
IT - prodej a služby

Popis pracovní pozice:

Kont. os.: Jana Roldán, jana.roldan@ibs-sro.com
Místo výkonu: Za Brumlovkou č.p. 1559/5, Praha 4
V této pozici budete poskytovat technickou podporu (požadujeme profesní úroveň odborných znalostí týkajících se produktů a IT technologií) a řídit vytváření dodávek technologických řešení navržených pro uspokojení obchodních potřeb zákazníka. Očekáváme, že budete sledovat vývoj odvětví pro konkrétní oblast prostřednictvím konferencí, sociálních médií, obchodních akcí atd., budete neustále získávat, udržovat technické znalosti technologií a řešení HPE a získávat příslušné certifikace. Dále požadujeme znalost arabštiny na úrovni rodilého mluvčího a komunikativní znalost angličtiny, výborné komunikační a prezentační dovednosti, zkušenosti na obdobné pozici a předchozí praxi v nadnárodní korporaci.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Adresa:
Za Brumlovkou 1559 ,Praha ,14000
Kontaktní osoba:
Jana Roldán

Reagovat na nabídku Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií