Simulation Engineer

Obor:
Věda a výzkum,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontakt:marcela.martinkova@ricardo.com.
Upřesňující informace:
Náplň práce:
" Vytváření modelů 0D a 1D pro výpočty výkonu, chlazení a mazání nebo řízení tepelného managementu pro všechny typy pohonných jednotek a vozidel včetně hybridních, elektrických a palivových článků
" Analýza tepelných a eletrických výkonů bateriových systémů, elektrických motorů nebo výkonové elektroniky pomocí nástrojů 3D CFD nebo elektromagnetické analýzy
" Vytváření modelů, interpretace a prezentace výsledků interním a extením klientům
" Práce na úrovni systému i detailních modelů pohonných jednotek a vozidel s palivovými články

Požadujeme:
" Bakalářské nebo magisterské vzdělání, ideálně se zaměřením na dynamiku tekutin nebo přenos tepla
" Zkušenost s analýzou a simulací (0D, 1D, 3D CFD) buď pohonných jednotek, elektronických strojů, bateriových systémů, palivových článků nebo vozidel
" Komunikativní znalost anglického jazyka
" Zkušenost s používáním MSWord, PowerPoint, Excel
" Upřednostňujeme uchazeče s praxí alespoň 1- 3 roky, ale v posouzeni budou i absolventi s odpovídajícím profilem

Zaměst.výhody:
Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy, prostředí mezinárodní firmy atd.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Ricardo Prague s.r.o.

Adresa:
Thámova 289 ,18600