PRACOVNÍK/PRACOVNICE klienského showroomu - vzorkové prodejny

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Administrativa a organizace

Popis pracovní pozice:

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Životopis zasílejte na email: martin.schmidt@repoint.cz

Pracovní doba: ranní směna, úvazek dle domluvy 20-35 hod. týdně

Náplň práce: méně náročná práce v čistém a klidném prostředí - poskytování informací a služeb zákazníkům, práce s informačním kioskem, nabídka zboží a služeb, doplňování zboží do regálů, příprava zboží k prodeji, prodej přes pokladnu pomocí skeneru, příjem a výdej zásilek

Požadujeme: základní znalost práce na PC, příjemné vystupování, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, loajalita k firmě, ŘP sk. B výhodou

Nabízíme: zaměstnanecké slevy, odměny, stravenky, občerstvení na pracovišti, pit. režim ve zdravotním preven. programu, vitamínové balíčky

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: REpoint mark s.r.o.

Adresa:
Kostelecká 4793 ,79601

Reagovat na nabídku PRACOVNÍK/PRACOVNICE klienského showroomu - vzorkové prodejny