Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

Baví vás moderní technologie a máte chuť neustále rozvíjet své znalosti v oblasti IT? Jste flexibilní a dokážete pružně reagovat na vzniklé problémy uživatelů? Nemáte problém převzít odpovědnost za výsledek své práce? Pak se přidejte k nám. Hledáme fajn kolegu do IT oddělení, jehož úkolem bude správa a konfigurace ERP systému (Systémy plánování podnikových zdrojů) pro uživatele. Pokud hledáte ve své práci rozmanitost, u nás ji najdete.
Co bude vaší náplní práce?
? Zodpovědnost za provoz a rozvoj systému ERP
? Konfigurace a přizpůsobení ERP pro uživatele
? Testování systému po instalaci updatů
? Zodpovědnost za ERP, řešení uživatelských problémů s ERP
? Spolupráce a komunikace s uživateli ERP systému a s kolegy z IT oddělení

Co k této pozici budete potřebovat?

? SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
? Znalost SQL (standardizovaný dotazovací jazyk používaný pro práci s daty)
? Samostatnost, odpovědnost a pečlivost
? Výborné komunikační dovednosti a ochota učit se novým věcem
? Pokročilá znalost anglického jazyka (B2)
? Řidičský průkaz sk. B

Co u vás oceníme?
? Zkušenost s podporou a správou ERP systémů výhodou (SAP, IFS, MS Dynamics, Helios)
? Pozitivní nastavení a orientace na výsledek své práce
Co vám za to můžeme nabídnout?
Pestrou práci plnou různorodých úkolů a k tomu odpovídající mzdové ohodnocení. Aby se vám u nás dobře pracovalo, dostanete od nás mobil a notebook.

Dále vám nabídneme jazykové kurzy a další odborné vzdělávání ? zvýhodněné služby našeho mobilního operátora ? zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů ? příspěvek na stravování ?

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TEDOM a.s.

Adresa:
Výčapy 195 ,67401

Reagovat na nabídku Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí