Asistent helpdesku

Obor:
IT internet multimédia

Popis pracovní pozice:

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Robert William Seifert, tel.: 222 220 348, e-mail: lucie.h@webgroup-limited.com

Náplň práce:

• komunikace s uživateli hledajícími technickou pomoc prostřednictvím e-mailu.
• řešení problémů s uživateli
• delegování nevyřešených problémů na další úroveň podpůrného personálu.
• poskytovaní informací o službách webu.
• pomoc uživatelům porozumět funkčnosti a vlastnostem webu.
• kontrola obsahu webu
• identifikace a návrh možných zlepšení.

Požadavky

• znalost angličtiny. Jakékoli další jazyky jsou vítány
• dobré komunikační schopnosti
• trpělivost a otevřenost
• dobrá znalost e-mailů, MS Office (a podobných programů)
• zkušenosti s prací s databázemi
• základní znalosti o tom, jak fungují stránky s obsahem vytvářeným uživateli
• základní znalost autorských práv a souvisejících předmětů (licence, white-label, fair use atd.).

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: WebGroup Czech Republic, a.s.

Adresa:
Krakovská 1366 ,11000