TECHNIK/ČKA - KONSTRUKTÉR/KA

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Vhodné i pro absolventy.
Požadavky
- VŠ nebo ÚSO elektro
- Ovládání PC (Office, AutoCAD)
- § 6, 10 vyhl č. 50/1978 Sb
- Smysl pro odpovědnost a pečlivost, spolehlivost
- ŘP sk. "B"
- AJ x NJ vyýhodou
Náplň práce
- Příprava technické výrobní dokumentace
- Technická podpora ve výrobě
- Příprava technické dokumentace pro cenové nabídky
- Komunikace se zákazníkem v souvislosti s upřesněním technických podkladů
- Komunikace s dodavateli a výrobci za účelem upřesnění funkcí vybraných přístrojů
Nabízíme:
- dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, odměna za nemarození, příspěvek na ŽP/PPF, 5 týdnů dovolené.
První kontakt: Hřídelová Kateřina BcA., tel.: 734 852 556 (7:00 - 17:00 hod.), e-mail: k.hridelova@bak-pisek.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: B a K systémy s.r.o.

Adresa:
Ke Statku 18 ,39701
Internet:

Reagovat na nabídku TECHNIK/ČKA - KONSTRUKTÉR/KA