projektant

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Projektant: silnoproud (připojení do el. soustavy, zdroje a el. rozvody vlastní spotřeby elektráren, výpočty), systémy kontroly a řízení elektráren, slaboproud (komunikační, protipožární a bezpečnostní systémy), stavební elektro (vnitřní el. rozvody objektů, osvětlení, uzemnění, hromosvod). VŠ/SŠ příslušného technického zaměření, praxe na obdobné pozici výhodou, orientace v tech. dokumentaci a normách, dobré organizační schopnosti, komunikativnost, logické myšlení, ŘP "B", znalost ČJ (AJ výhodou), schopnost práce v SW systémech Office, ACAD, práce s profesním vedením, rozvoj v týmu odborníků, použití výpočetní techniky plus specializovaného HW a SW, využívání odborných i jazykových kurzů, práce na projektech v profesi elektro silnoproud nebo slaboproud v oboru projektování jaderných a klasických elektráren. Dlouhodobá perspektiva vzhledem k plánované výstavbě nové jaderné elektrárny v ČR, výkonové odměny, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, stravenky, příspěvky na pojištění, pevné příspěvky na mimopracovní aktivity, bezúročná zaměstnanecká půjčka, ČEZ mobilní telefonie a výhodné tarify i pro širší rod. příslušníky, osobní konat možný po tel. domluvě

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ÚJV Řež, a. s.

Adresa:
Ant. Dvořáka 1707 ,68801