řidič dodávkového vozu, skladník

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

CZ-ISCO 83221 Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby).
Místo výkonu Spálené Poříčí a celá Česká republika dle zakázek.
Min. výuční list, ŘP: B (výhodou C a VZV, není však podmínkou). Fyzická a manuální zdatnost (přenášení těžkých břemen), výpis z rejstříku trestů, základní znalosti PC, samostatnost a zodpovědnost, aktivní přístup k práci i k zákazníkům. Zkušební doba 3 měsíce, 6 měsíců doba určitá a poté doba neurčitá.
S narůstající praxí = zvýšení platu. V případě potřeby možno nabídnout ubytovaní. Nebráním se přijmout zaměstnance i z jiné země než ČR. Příjemný kolektiv v rodinné atmosféře, zázemí zavedené firmy s 20 ti letou tradicí.Prosím o zaslání strukturovaného životopisu. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Krmné směsi Kvídera s.r.o.

Adresa:
Zámecká 200 ,33561
Internet:

Reagovat na nabídku řidič dodávkového vozu, skladník