Prodavač/ka - floristka

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Nástup možný IHNED

Do květinářství hledáme novou kolegyni s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Vyučení a praxe v oboru není podmínkou-uchazečky si rádi sami zaškolíme. Důležité je, aby měla uchazečka vztah ke květinám a práce s květinami byla pro ni koníčkem.
Požadujeme:
Do této prodejny hledáme opravdu jen zodpovědné zájemce, kteří jsou zvyklý pracovat v rychlém tempu a nebojí se práce. Práce je nadstandartně ohodnocená, platové ohodnocení je závislé na výsledcích. Jedná se o náročnější práci , která musí bavit, proto životopisy zasílejte pouze zájemci vážným zájmem, kteří splňují výše zmíněné požadavky.

- Úsměv profesionalitu, zodpovědnost a chuť se učit novým věcem a stále se rozvíjet
- Minimálně středoškolské vzdělání
- Samostatnost
- Kreativní myšlení
- Schopnost jednat s lidmi
- Základní znalost PC

Co Vás u nás čeká :
Přátelské prostředí, ve kterém se může stále učit a zdokonalovat ve vazbě i v aranžmá. Víme, jak je důležité se profesně posouvat, proto sledujeme nejnovější trendy ve floristice - rádi Vám je předáme, ale zájem a přehled čekáme i od Vás. Každodenní kontakt se zákazníky. Stereotyp u nás nenajdete - vždy je co dělat a v čem se posouvat.

- výrazné výkonnostní prémie
1. V případě splnění limitu tržeb obdržíte procento z tržby
2. Při plnění odpisů řezaných květin
3. Při plnění odpisů hrnkových květin
4. Soutěže na větší svátky (odměny dle výsledků prodejny)
- víkendové příplatky a příplatky za svátky
- věrnostní prémie
- 30% sleva na veškerý sortiment
- roční příspěvek na dovolenou až do výše 10.000,- Kč
- příspěvek na dopr

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.

Adresa:
Dr. E. Beneše 1914 ,76502