Pracovník výroby (30-40 hodin týdně) - OZZ, OZP

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Vyhrazeno pro OZZ, OZP. První kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 605 237 395, e-mail: personalista@astrafood.cz, hr.office@astrafood.cz
Požadavky: zdravotní průkaz v potravinářství
Zaměstnanec pracuje v potravinářském provozu. Vykonává práci spojenou s výrobou studené kuchyně - rozbalování surovin, čištění, krájení zeleniny, kompletace výrobku, pokládání surovin na nebo do pečiva. Obsluha strojů a zařízení, obsluha balící linky, lepení etiket, balení.

Úvazek: 30-40 hodin týdně

Osobní pohovory budou probíhat na adrese: Nad Porubkou 280/2, Ostrava - Svinov

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: REAL MEAL PRODUCT a.s.

Adresa:
Kaštanová 688 ,73934

Reagovat na nabídku Pracovník výroby (30-40 hodin týdně) - OZZ, OZP