AUTOMECHANIK/-IČKA

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

- Jednosměnný provoz od PO-PÁ.
- Vzdělání v oboru je výhodou, ne podmínkou.
- Praxe v oboru, zájem a záliba v autech je vítána.
- Řidičský průkaz skupiny B. Řidičský průkaz skupiny C a průkaz profesní způsobilosti řidiče (profesák) je výhodou.
- Finanční růst je samozřejmostí po prokázání profesní kvalifikace, zručnosti, dovednosti a chuti se učit novým věcem. Spolehlivost a pracovitost dokážeme ocenit. Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: firemní benefity jsou samozřejmostí, budou upřesněny na pracovním pohovoru
HLÁSIT SE: Viktor Külwein tel.: 606 514 050 volat v pacovní dny od 7.00 do 17.00 hod, email: kulwein@autohelus.cz, osobně pouze po emailové nebo telefonní domluvě

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: AUTO HELUS s.r.o.

Adresa:
Dělnická 164 ,43401