Operátor - obsluha VZV, manipulace s materiálem

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

Co vás čeká
Přátelské prostředí středně velké soukromé firmy
Práce na vysokozdvižném vozíku, nakládka a vykládka zboží
Práce v hale i venkovních prostorách

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Dobrá orientace v provozu
Psychická odolnost
Výhodou bude, pokud budete
Mít praxi v obsluze VZV
Pečlivý, spolehlivý, odpovědný, týmový hráč
Co vám můžeme nabídnout
Zázemí stabilní české firmy, férový přístup
Vážíme si svých zaměstnanců, na pozici vás zaučíme
Stravenkový paušál (po zkušební době) za každou odpracovanou směnu
Roční příspěvek ve výši 12.000,- Kč na penzijní nebo životní připojištění (po odpracovaném roce)
Mzdu vždy v termínu na účtu
Mimořádné odměny za inovace, loajalitu (odpracované roky), příspěvky na dovolenou a Vánoce podle výsledků firmy
Dobrou dostupnost MHD i vlastním automobilem

Kontakt POUZE emailem nebo telefonicky v době od 7:00 hod do 15:00 hod.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FESTA SERVIS spol. s r.o.

Adresa:
Železniční 586 ,77900

Reagovat na nabídku Operátor - obsluha VZV, manipulace s materiálem