Ostraha prodejny Lidl (pouze OZP)

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

NÁPLŇ PRÁCE: Strážní a detektivní činnost na prodejně, kamerový monitoring, zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
POŽADAVKY: Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, znalost českého jazyka slovem i písmem. Schopnost adekvátně reagovat v rámci mimořádných situací (krádeže). Praxe a certifikát strážného výhodou.
NABÍZÍME: Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací. Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu. Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny. Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí. Nástup možný ihned.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky: Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GADO, s.r.o.

Adresa:
Hegerova 1207 ,57201
Internet:

Reagovat na nabídku Ostraha prodejny Lidl (pouze OZP)