Zubní lékaři

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

První kontakt:
Zubní lékař Tkachuk Denys, tel.: 739 754 568, 8 - 18 hod,
e-mail: dtclinic@seznam.cz.

Do moderní ordinace s ergonomicky zařízeným vybavením hledáme zubního lékaře (-ku) i absolventa (-ku).
Hledáme zubního lékaře (-ku) i absolventa (-ku) na plný nebo částečný úvazek.

Nabízíme:
- Stomatologický operační mikroskop, lupové brýle,
- Intraorální skener Sirona,
- Samostatná ordinace v nadstandardním vybavení: křeslo - Kavo E50, Kavo: RTG, OPG, Gendex,
- Čtyřruční práce, strojové endo,
- Přátelský kolektiv,
- Dostatek pacientů,
- Dobré platové podmínky a podíl na zisku.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: dtclinic@seznam.cz nebo na telefonu 739 754 568.

Zaměstnanecké výhody:
Doplatek za dojíždění podle km, benefity.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DT-clinic s.r.o.

Adresa:
Pražská 380 ,28104