Testing Engineer

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Pracoviště: Pelhřimov nebo Biskupice u Luhačovic, Česká republika.
- Možnost práce na dálku, možnost podpory relokace.
Inženýr pro testování SW
Jsme mladá a agilní společnost působící v dynamickém poli řízení elektrických trakčních motorů pro elektrickomobiliu. Do našeho týmu hledáme testovacího inženýra, který by pro zvádnul navrhnout testovací prostředí, provádět testy, analýzy a reporty o testech námi vyvíjeného firmwaru a softwaru.
Must haves
- Komunikační dovednosti v angličtině pro společné diskutování a plánování, učení a reportování. Teamová spolupráce.
- Schopnost navrhovat a plánovat testy, případně ochota a schopnost samostatně se učit, jak na to.
- Schopnost samostatně psát programy v jazyce C. Dále v jakémkoli jiném objektově orientovaném jazyce; C ++ se dává přednost.
- Schopnost samostatně psát programy v Pythonu nebo se rychle naučit tento jazyk (pokud člověk umí C ++, neměl by to být problém).
- Porozumění principům, úrovním a taktice testování softwaru (funkční a nefunkční testování, unit-testy, testování systému, akceptační testování, validace, negativní / pozitivní testy, regresní testování, testování výkonu, testování úniku paměti atd.) .
- Schopnost navrhovat a provádět různé typy testů: testování funkčnosti ze strany uživatele (black-box testování, grey-box testování), testování samostatných funkcí, programových modulů a knihoven během fáze vývoje (testování bílé skříňky), nefunkční testování (výkon, únik paměti a zabezpečení).
- Porozumění architektuře RISC MCU a možnému hardwaru je výhodou. Možnost otestovat firmware RISC MCU.
Nice to haves
- S

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: siliXcon s.r.o.

Adresa:
Biskupice 69 ,76341