Plastický a estetický chirurg / chirurg se specializací

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Trčková Lenka Bc., tel.: 730 899 431, e-mail: trki@centrum.cz
Požadavky:
" Požadavky:
" ukončené VŠ vzdělání LF,
" specializovaná způsobilost v oboru plastická chirurgie, případně vhodné i pro lékaře zařazené do specializační průpravy - podmínkou je ukončený základní kmen v chirurgickém oboru,
" podmínkou min. praxe 2 roky,
" morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
" práci v perspektivním kolektivu,
" možnost dalšího rozvoje,
" možnost ubytování ,
" prémie
" zaměstnanecké výhody

5 týdnů dovolené,
zázemí a stabilitu významné společnosti;
" nekuřáckou politiku organizace;
" konkurenceschopné finanční ohodnocení;
" další významné pracovní benefity.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Plastická a estetická chirurgie KV s.r.o.

Adresa:
Sokolovská 112 ,36005

Reagovat na nabídku Plastický a estetický chirurg / chirurg se specializací