Provozní elektrikáři - údržbáři

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Pozice: Provozní elektrikáři - údržbáři
OC
Požadavky:
vyhláška 50/1978 Sb. (není podmínkou, získání oprávnění případně zajistíme).
Vzdělání: vyučen v oboru, případně základní s praxí
Možnost vykonávat práci přesčas, případně práce v SO+NE.
Zaměstnanecké výhody:
podnikové stravování, 1 týden dovolené navíc
příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění
Ostatní dohodou.
Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- až 38 000,- Kč
Kontakt: Holobrada Jaroslav, tel.: 602 145 094
První kontakt osobně po-pá, 8:00 - 14:00 hod. nebo telefonicky po-pá od 6:00 - 14:00 hod.
Místo výkonu práce: ZETECH a.s. provoz STARÁ HUŤ, Dělnická č.p. 5, Stará Huť u Dobříše

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ZETECH a.s.

Adresa:
Dělnická 5 ,26202
Internet:

Reagovat na nabídku Provozní elektrikáři - údržbáři