Pracovní nabídka PRACOVNÍK/ICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA od firmy ČSOB Pojišťovna

PRACOVNÍK/ICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Ekonomika a finance,Bankovnictví a pojišťovnictví

Popis pracovní pozice:

obsluha stávajících klientů ČSOB Pojišťovny, profesionální finanční poradenství, servis klientům na obchodním místě, péče o nové klenty, ŘPB
V případě zájmu zašlete životopis nas e-mail. Pouze vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo pracovník/ice obchodního klientského místa pro lokalitu České Budějovice.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba
Tuto pozici nabízí: ČSOB Pojišťovna

Adresa:
Riegrova 1851 ,České Budějovice ,370 01
Kontakt:
+420 604 294 874
Kontaktní osoba:
Jaroslava Štindlová

Reagovat na nabídku PRACOVNÍK/ICE OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA