*MANAŽER/MANAŽERKA PROVOZU FARMY

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - plný úvazek
Lokalita:
Obor:
IT - software vývoj aplikací,IT internet multimédia,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

CZ-ISCO 21329. Místo výkonu práce: farma Horní Štěpánov. Osobní kontakt po telefonické domluvě Ing. Honzírek tel.: 774 774 960 (volat 8:00-14:00hod.). Hledáme pracovníka pro kompletní práce na zemědělské farmě. Tím se rozumí zajištění provozu živočišné výroby (krmení, zoohygiena, porody a veterina zvířat), rostlinné výroby (práce s mechanizací na polích, dodržování agrotechnických termínů) a služeb (komunikace se zákazníkem, práce s obslužnými stroji).
Požadujeme: řidičské oprávnění a zkušenosti s řízením motorových vozidel skupiny B, T. Praktické zkušenosti a zručnost při opravách zemědělských strojů. Zručnost při práci s ručním nářadím. Orientace v zemědělské terminologii, velkou časovou flexibilitu, kterou vyžaduje práce ve specifickém provozu na zemědělské farmě. V případě cizinců nutná znalost českého jazyka slovem i písmem.
Začátek pracovní doby je každý den od 6:00 hod. Pracovní den začíná a končí krmením ve stájích a péčí o hospodářská zvířata. Během dne jsou dle potřeby vykonávány úkony na polích, v dílně, na dvoře farmy, ...

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Ing. František Honzírek

Informace:

Adresa:
Horní Štěpánov 0
Kontakt:
774 774 960
Kontaktní osoba:
František Honzírek
Internet:

Reagovat na nabídku *MANAŽER/MANAŽERKA PROVOZU FARMY

Copyright (c) 2004 - 2005 Nabídky práce s.r.o. Všechna práva vyhrazena. - Práce | Ochrana osobních údajů