OPERÁTOR/KA V KABELOVÉ VÝROBĚ

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Náplň práce - činnosti spojené s výrobou kabelů s koncovkami,kabelové konfekce, pájení, strojní lisování kontaktů, šroubování, přípravné práce atd.
Požadavky - DOBRÝ ZRAK (zpracování a kontrola drobných dílů), zručnost, pečlivost, spolehlivost
Minimální vzdělání - výuční list, předchozí praxe ve stejném či příbuzném oboru bude výhodou
Zaměstnanecké výhody - čistý stravenkový paušál 75,- Kč/den, po zkušební době mzda od 19 500 Kč, placené přestávky, ESD pracovní oděv, čisté a klidné pracovní prostředí, výhodnou polohu pracoviště v širším centru města Písek
Pracovní doba - jednosměnný provoz, základní pracovní doba od 7 - 15,30 hod, lze dohodnout úpravu pracovní doby zejména pro pečující matky
PRÁCE JE SPÍŠE VHODNÁ PRO ŽENY.
Bližší informace o firmě naleznete na www.pewtronic.com
NECHODIT OSOBNĚ, NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS!
Kontakt: p. Kristýna Poláčková, tel.: 382 201 925 (7.00 - 15.30 hod.), e-mail ucetni@pewtronic.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PEWTRONIC s.r.o.

Adresa:
Pod Portyčskými skalami 465 ,39701
Kontakt:
382 201 925
Kontaktní osoba:
Kristýna Poláčková
Internet:
www.pewtronic.com

Reagovat na nabídku OPERÁTOR/KA V KABELOVÉ VÝROBĚ