SCM Support Material Handling (M/Ž)

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Profil: Expedient odpovídá za administraci nakládky, hotové výroby, vytváření a správu souvisejících dokumentů.
Náplň práce:
- Příprava a evidence dodacích listů pro jednotlivé nakládky
- Řeší rozdíly v dodávkách a komunikuje s dopravci, logistikou a výrobou
- Zadává data do informačního systému SAP
- Připravuje finální štítky pro expedici
- Koordinuje zásoby a správné uložení materiálu na expedici
- V případě nutnosti se podílí na nakládce výrobků
Požadavky:
- Český a ukrajinský jazyk
- Komunikativnost, důslednost, samostatnost, zodpovědnost
- PC znalosti
- Znalost automotive výhodou
Nabízené výhody: výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, sportovní a kulturní akce, Multisport - částečně hrazeno zaměstnavatelem
Hlásit se e-mailem, popř. telefonicky

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.

Adresa:
České mládeže 452 ,46008
Internet:

Reagovat na nabídku SCM Support Material Handling (M/Ž)