Praktická sestra

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí) a administrativa s tím spojená.
Požadujeme: zdravotní vzdělání, znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), odpovědnost, empatii, pracovitost, týmovost, výpis z rejstříku trestů. Praxe v obdobném zařízení výhodou.
Nabízíme: platovou třídu 8, 9, příspěvek na penzijní pojištění, dotované obědy, pravidelné odměny 2x do roka, 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick Days.
Možnost také zkráceného úvazku. Nástup možný i dříve.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ALMA MATER, o.p.s.

Adresa:
Dukelská 1142 ,27101