Podpora nového e-shopu s Informačními technologiemi - OZP

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
IT internet multimédia

Popis pracovní pozice:

Vyhrazeno pro OZZ, OZP.
Místo výkonu práce: Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3
1. kontakt e-mailem.

Náplň práce:
- Přiřazování zboží do správných kategorií
- Doplňování technických parametrů ke zboží
- Doplňování informací ke zboží, jako je popis, obrázek atd.
- Reakce na chat od zákazníků

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Zkušenosti nebo znalosti oblasti IT (HW, SW, služby)
- Pečlivost a svědomitost
- Pracovitost
- Zodpovědnost

Výhodou:
- Anglický jazyk na úrovni čtení technických parametrů
- Přehled v aktuálním IT sortimentu nebo v jeho části
- Status OZZ nebo ČID, PID

Nabízíme:
- HPP po zkušební době přechod na dobu neurčitou
- Zkrácený úvazek od 4 hodin
- Zajímavý pracovní kolektiv
- Možnost home office a prostředí nové kanceláře
- Po zapracování možnost kariérního postupu

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Scenario s.r.o.

Adresa:
Pohraniční 1435 ,70300
Kontaktní osoba:
Čestmír Černý

Reagovat na nabídku Podpora nového e-shopu s Informačními technologiemi - OZP