MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

Životopisy zasílejte na e-mail: a.szyszka@beximpaletten.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Pracoviště: Smržická 871, Kostelec na Hané.
Požadujeme: SŠ s maturitou nejlépe ekonomického směru, praxe na pozici mzdové účetní min. 2 roky, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu, znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost NJ výhodou, velmi dobrá znalost mzdové agendy a Zákoníku práce, znalost IS Helios výhodou.
Náplň práce: vedení mzdové agendy, zpracování a výpočet mezd, komunikace s úřady (zdravotní pojišťovny, ÚP, ČSSZ, finanční úřad aj.), evidence a zpracování pracovních neschopností, exekucí atd., přihlášky a odhlášky zaměstnanců, vyhotovení a odesílání ELDP, zpracování ročního zúčtování daní.
Nabízíme: přátelský kolektiv, 4 týdny dovolené, vícesložkové mzdové ohodnocení (základ+osobní ohodnocení), možnost dalšího vzdělávání a dalších zodpovědností.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BEXIM PALETTEN s.r.o.

Adresa:
Smržická 871 ,79841
Kontaktní osoba:
Andrea Szyszka