Programátor PLC+CNC

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Chrudim

NÁPLŇ PRÁCE: Pro vývoj řízení laserových strojů hledáme programátora PLC + CNC se znalostí programování v FANUC LADDER III.
Máme zájem pouze o dlouhodobou spolupráci, kde předpokladem je nejen odborná způsobilost, ale i spolehlivost a loajalita. Forma pracovního vztahu není podstatná, nadšení pro projekt a schopnost týmové spolupráce však ano. Mzda pouze orientační. Konkrétní podmínky budou dohodnuty až při případné spolupráci.

POŽADAVKY: Vzdělání technického směru, optimálně elektro. Výhodou znalost C#.
Znalost anglického jazyka, Řidičský průkaz typu B

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dlouhodobá spolupráce, firemní benefity

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Gama Hard s.r.o.

Adresa:
Průmyslová 7 ,53701