SPECIALISTA ZAHRANIČNÍHO SERVISU

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Specialista zahraničního servisu
o Uvádění kogeneračních jednotek do provozu
o Organizace a řízení servisní činnosti v přidělené oblasti
o Školení zahraničních partnerů
o Plánování oprav jednotek, příprava smluv o dílo
o Organizace dodávek náhradních dílů do zahraničí
o Odpovědnost za záruční a pozáruční případy
o Odpovědnost za výsledky hospodaření příslušných servisních středisek

Požadujeme:
o Minimálně středoškolské vzdělání technického směru (preferujeme elektro)
o Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
o Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
o Technickou zručnost
o Základní znalost německého jazyka
o Chuť pracovat a pozitivní přístup k prováděným úkolům

Zaměstnanecké výhody:
Flexibilní pracovní dobu a pestrou náplň práce, při které můžete ukázat své technické znalosti. Aby se vám dobře cestovalo a pracovalo, dostanete od nás služební vůz, mobil a notebook. Pozveme vás na jazykové kurzy a další odborné vzdělávání. Využít můžete také zvýhodněné služby našeho mobilního operátora a zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů. Příspěvek na stravování je u nás samozřejmostí. A součástí jsou i další benefity společnosti.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčitou.
Místo vhodné i pro absolventy.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TEDOM a.s.

Adresa:
Výčapy 195 ,67401
Internet:

Reagovat na nabídku SPECIALISTA ZAHRANIČNÍHO SERVISU