Full-Stack developer PHP/JavaScript

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.
Pracovní doba 9.00 - 17.30 hod.
- praxe minimálně 3 roky
- zkušenosti s programováním v PHP, ideálně s verzí PHP 7.4 a novějšími
- zkušenosti s PHP frameworky - Wordpress, Laravel, Nette apod.
- zkušenosti s programováním v JavaScriptu (jQuery) a Node.js
- znalost práce s verzovacím systémem GIT
- zkušenosti s JS frameworky - React.js, Vue.js apod.
- zkušenost s cloudovou platformou Azure výhodou
- znalost CSS, SCSS, Bootstrap a struktury HTML 5
- práce s databází - MSSQL, MySQL
- zkušenost s programovacím jazykem C# (.NET) výhodou
- zkušenosti s prací na frontendu - napojení API
- práce s autorizací, práce s daty z backendu, znalost XML
- debugování (IDE nebo např. Chrome DEV tools)
- zkušenosti s prací na backendu - vytváření API, psaní API dokumentace (Swagger)
- práce s autorizací (např. JWT)
- schopnost myšlení v rámci celého projektu
- cit pro UI/UX
- anglický jazyk minimálně na úrovni B1

Zam. výhody: Homeoffice, školení, pružná pracovní doba a společenské/firemní akce.
Kontakt je možný POUZE telefonicky (od 9.00 - 16.00) nebo emailem.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ALTAIR SOFTWARE s.r.o.

Adresa:
tř. Kosmonautů 1288 ,77900
Internet:

Reagovat na nabídku Full-Stack developer PHP/JavaScript