PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontaktní osoba Ing. Radek Doležel, tel. 776059001 (volat 8:00-14:00), e-mail: docista@uklidprostejov.cz. Pracoviště: Prostějov. Pracovní doba: 4 hodiny denně - vstřícnost při plánování pracovních směn - domluva, zda se bude jednat o ranní nebo odpolední směny. Možnost umístění dítěte do dětské skupiny v Kralicích na Hané

Požadujeme: smysl pro pečlivost a čistotu, spolehlivost, výhodou řidičské oprávnění sk. B - není nutné
Náplň práce: jedná se zejména o úklid firemních prostor
Nabízíme: vstřícnost při plánování pracovních směn, možnost umístění dítěte do partnerské dětské skupiny v Kralicích, fungující kolektiv

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DPD INVEST s.r.o.

Adresa:
Prostějov ,Prostějov
Internet:

Reagovat na nabídku PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU