HW Design Engineer, Odborný technický a vývojový pracovník

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

Kontakt telefonicky 9.00 - 16.00 hod., e-mailem.

Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. se zabývá výrobou a exportem elektromagnetických průtokoměrů. V současné době působí na více jak 15 trzích světa, především se zaměřením na Latinskou Ameriku, Střední Východ a Asii. V současné době hledá do svého vývojového týmu pro projekty spojené s výrobním procesem, ale i pro projekty od mezinárodních klientů
HW design inženýra

Náplň práce:
- vývoj/návrh HW v oblasti měření, regulace a automatizace
- návrh schémat a DPS s ohledem na mezinárodní certifikace a normy
- spolupráce s výrobou a obchodem na vyhledáváním nových vývojových příležitostí
- návrh DPS s přihlédnutím k obecným návrhovým pravidlům
- výrova prototypů, testování
- analýza konkurenčních řešení v oblasti měření a regulace, sledování nových trendů na zahraničních trzích předkládání nových vývojových příležitostí pro obchodní oddělení
- komunikace s externími dodavateli
Požadujeme:
- orientace v problematice návrhu elektronických zařízení
- znalost (analogových i digitálních součástek, vývoje embeded zařízení, jednočipových mikrokontrolerů)
- znalost software CADSOFT EAGLE
- znalost průmyslových sběrnic a protokolů (RS485, 4-20mA, MODBUS, HART...) výhodou
- znalost elektroniky, diagnostika vadných kusů (pájení, měření...)
- znalost programování mikrokontrolérů v C, C++ , PC aplikací výhodou
- schopnost číst výkresy výhodou
- orientace v problematice měření neelektrických veličin výhodou
- schopnost naplánovat vývojový projekt
- znalost anglického jazyka na úrovni porozumění odbornému

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Arkon Flow Systems, s.r.o.

Adresa:
Nováčkova 418 ,61400

Reagovat na nabídku HW Design Engineer, Odborný technický a vývojový pracovník