Operátor/ka call centra TOYOTA

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Telemarketing

Popis pracovní pozice:

T-MOTOR Zlín s.r.o., autorizovaný prodejce a servis vozidel Toyota, je prosperující česká společnost provozující autosalony ve Zlínském a Olomouckém kraji. Na trhu působíme od roku 2007 a jsme automobiloví nadšenci, auta nás baví! Staňte se členem našeho týmu. U nás je všechno fér!

Hledáme vhodného kandidáta na pozici: pracovník, pracovnice call centra

Pracovní náplň:
- komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a e-mailu,
- aktivní vyhledávání nových zákazníků,
- práce s databází přidělených kontaktů,
- plánování schůzek prodejním a fleetovým poradcům.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:
- výborné komunikační schopnosti,
- znalost práce s PC ( Word, Excel, Outlook),
- práce v týmu,
- praxe v telefonické akviziční činnosti,
- min. SŠ vzdělání,
- řidičský průkaz sk. B.

Co vám nabízíme:
- příjemné prostředí zavedené společnosti,
- moderně vybavené pracoviště,
- motivující mzdové ohodnocení,
- příspěvek na stravování,
- pravidelné vzdělávání a školení.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.
První kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: T-MOTOR Zlín s.r.o.

Adresa:
třída Tomáše Bati 431 ,76302
Internet:

Reagovat na nabídku Operátor/ka call centra TOYOTA