Prodavači / floristé

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

PRODAVAČI / FLORISTÉ
Hledáme kreativní lidi s estetickým cítěním, vztahem k tvorbě a zájmem pracovat. Vyučení
a praxe v oboru s květinami není podmínkou, uchazeče si zaškolíme.
Požadujeme základní znalosti na PC, důležitý je vztah ke květinám a schopnost jednat s lidmi.
Mzdu tvoří výkonnostní prémie, závislé na výsledcích. Mzda se dle odpracovaných hodin
pohybuje od 13.500 až 17.000 Kč v čisté mzdě. Toto je po zaučení. Práce je svým charakterem vhodná také pro ženy na rodičovské dovolené.
Nabízíme: víkendové příplatky, příplatek za svátek, 30% sleva na veškerý sortiment, proplácíme
jízdné.
První kontakt: e-mailem na florcentrum@florcentrum.cz
ov. 22.9.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.

Adresa:
U Nákladního nádraží 848 ,75701