KONSTRUKTÉR/-KA - PROJEKTOVÝ MANAŽER/-KA

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

KO: Sedláčková Alena Mgr., Životopis zašlete na e-mail: personalista@hotjet.cz

Co od Vás očekáváme?
- VŠ vzdělání
- kreativní a analytické myšlení, snahu hledat řešení
- znalost 3D Cad (Solidworks)
- znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni
- dobré prezentační a organizační schopnosti
- pečlivost a zájem o obor
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
- řidičský průkaz sk.B

Co bude patřit k Vašim úkolům:
- řízení a realizace vlastních projektů (např. vývoj nového produktu, realizace vytápění u konkrétní klienta atd.)
- zpracování návrhů projektů a studií
- podpora zlepšování stávajících produktů
- tvorba průvodní výrobní dokumentace
- intenzivní spolupráce napříč odděleními
- sledování trendů v oblasti tepelných čerpadel, chlazení a klimatizace
- komunikace se zákazníky v ČR i v zahraničí

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: HOTJET CZ s.r.o.

Adresa:
Průmyslová 966 ,74723
Internet:
WWW.HOTJET.CZ

Reagovat na nabídku KONSTRUKTÉR/-KA - PROJEKTOVÝ MANAŽER/-KA