Projektanti hardware průmyslové automatizace

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Nástup po domluvě

Znalost práce projektování na EPLAN P8 a parametrizace pohonů SIEMENS, SINAMICS, profesionální znalost průmyslové automatizace,
ochota zdokonalovat se a vzdělávat se v oblasti průmyslové automatizace,
znalost anglického jazyka,
výborná orientace v elektrotechnické dokumentaci,
odpovědnost, spolehlivost a samostatnost při řešení pracovních úkolů,
komunikační a organizační schopnosti pro práci v týmu,
schopnost a ochota pracovat v ČR i zahraničí,
přezkoušení z Vyhlášky 50/1978 Sb. , min.§6

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 7:00-18:00.

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: EDTS ENGINEERING, s.r.o.

Adresa:
Strážná 5181 ,76001

Reagovat na nabídku Projektanti hardware průmyslové automatizace