Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Lokalita:
Praha
Obor:
Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

" PLC a HMI programování zákaznických aplikací projektů měníren.
" Vytváření uživatelského rozhraní aplikací na základě návrhů a požadavků zákazníků.
" Vytváření datových a objemových struktur a definování jejich vazeb.
" Tvorba vizualizačních aplikací pro jednotlivé projekty.
" Připravuje a prakticky provádí testování a uvedení zařízení/řídícího modulu do provozu.
" Podílí se na přípravě LOCAL SCADA pro zákaznické projekty.
" Zpracovává technickou dokumentaci k zařízení/řídícímu modulu, navrhuje a komunikuje se zákazníky v případě potřeby.

Stravenky, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, příspěvek na jazykové vzdělávání,…

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Adresa:
Podnikatelská 556 ,19011
Kontakt:
734 154 605
Kontaktní osoba:
Anna Libánská

Reagovat na nabídku Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři