Pracovník půjčovny lešení a stavební techniky

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

1. kontakt e-mailem: haladejova@pujcovnaleseniostrava.cz
Požadujeme: manuální zručnost; fyzická zdatnost; samostatnost a zodpovědnost; nástup dohodou

Náplň práce:
- rozvoz a návoz vybavení
- údržba nářadí a strojů
- evidence vybavení, půjčovaného zboží,
- montáž a demontáž stavebního vybavení
- údržbářské práce

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- podpora dalšího vzdělávání
- samostatnou a zodpovědnou práci
- postupný mzdový a personální růst
- firemní benefity (Multisport karta, životní připojištění, penzijní spoření)

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Půjčovna lešení Ostrava s.r.o.

Adresa:
Na Jánské 1869 ,71000

Reagovat na nabídku Pracovník půjčovny lešení a stavební techniky