Pracovní nabídka Prodavač/ka - maso-uzeniny od firmy MAKOVEC a.s.

Prodavač/ka - maso-uzeniny

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

AKT22042024-DAT-MZDA
Druhá kontaktní osoba:
- Martina Janská, tel. 601 215 655
Požadavky:
- zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa vítána, zkušenosti s pultovým prodejem čerstvých potravin (uzeniny, lahůdky, sýry)
- profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
- jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem - mimořádné odměny 2x v roce 7.000 Kč (za příslušné pololetí)
Informace:
- mailem
- telefonicky 7:00-16:30 hod.>

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MAKOVEC a.s.

Adresa:
Tiskárenská 1273 ,67201
Internet:

Reagovat na nabídku Prodavač/ka - maso-uzeniny