Koordinátor/koordinátorka zahraničního obchodu na Kubě

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

- hlavní činností je asistence u zahraničního obchodu s Kubou, tzn. export na Kubu, poradenská a konzultační činnost v oblasti zahraničního obchodu na Kubě, realizace a koordinace zakázek, zpracování cenových nabídek, revize smluv atd.
- španělština - rodilý mluvčí - výhodou
- angličtina - výhodou
- velmi dobré komunikativní schopnosti
- práce na PC
- služební cesty celá ČR + pravidelné služební cesty do zahraničí

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina, Španělština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: VB International Consulting s.r.o.

Adresa:
Střední novosadská 11 ,77900

Reagovat na nabídku Koordinátor/koordinátorka zahraničního obchodu na Kubě