Lakýrníci kovů

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Selbská 18, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: práce je na ranní a odpolední směny (střídání po týdnu), ranní směna 6:00-14:30 h, odpolední směna 14:00-22:30 h. Náplň práce: lakýrníci (stříkání barvy pistolí). Požadujeme: vyučení v oboru "lakýrníci", praxe v oboru (v případě delší praxe není vyučení nutné). Nabízíme: příspěvek na stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní spoření, zvláštní prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat do 16:00 h) anebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ASTOS Machinery a.s.

Adresa:
Selbská 2746 ,35201