Asistent/ka marketingu a obchodu

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Říční 974/2, 739 32 Vratimov
1. kontakt e-mailem.

Požadavky: AJ na komunikační úrovni, psaní reklamních textů - copywriter, praxe na podobné pozici, komunikační i organizační schopnosti, aktivní přístup s chutí učit se novým věcem,

Náplň práce: Administrativní podpora kanceláře, marketingu a obchodu, prezentace a aktualizace produktů pro e-shop, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky.

Nabízíme skvělou práci, která Vás bude bavit a uvidíte její výsledky. Zaškolení ve stabilní společnosti a pohodový kolektiv profesionálů.

Nástup možný ihned.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BATERIE CENTRUM, s.r.o.

Adresa:
Říční 974 ,73932
Kontaktní osoba:
Vlastimil Kratochvíl
Internet:

Reagovat na nabídku Asistent/ka marketingu a obchodu