Pracovní nabídka Dělníci ve zdravotnickém zařízení od firmy Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského  kraje

Dělníci ve zdravotnickém zařízení

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

Pracoviště: Benešov
Jedná se o fyzicky náročnou práci !!!
Práce na odděleních nemocnice. Nabízíme adekvátní mzdu, 25 dní dovolené + 2 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné podnikové stravování a další benefity. Kontakt paní vrchní sestra Jana Česká, 722 780 779, jana.ceska@hospital-bn.cz
Směnnost: možné rovněž i nepřetržitý provoz - turnusy
První kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí telefonické domluvě

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje

Adresa:
Máchova 400 ,25601
Internet:

Reagovat na nabídku Dělníci ve zdravotnickém zařízení