PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA MIKROKONTROLERŮ

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Životopis a profesní dovednosti prosíme zaslat na email@solareco.cz pro pozvánku k pohovoru.
Pracovní náplň bude návrh, příprava a tvorba funkčních řešení s mikrokontroléry a jejich součástí.
Požadavky:
" zkušenosti s programováním mikrokontrolerů STM8, STM32
" praxe v oboru nejméně 2 roky, znalost ANSI C89, ISO C90 a programování STM pod linuxem
" dobrá znalost pravidel návrhu mikroelektronických obvodů (KiCAD)
" dobrá znalost správy verzí (git), sledování chyb a sledováním projektu (redmine)
" předpoklady pro týmovou práci i samostatné řešení úkolů
Pozice vhodná i pro cizince na zaměstnaneckou kartu.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: SolarEco, družstvo

Adresa:
Harantova 1172 ,50901
Kontaktní osoba:
Zdeněk Věchet

Reagovat na nabídku PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA MIKROKONTROLERŮ