Obchodní ředitel

Obor:
Administrativa a organizace,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Požadavky na zaměstnance:

vysokoškolské vzdělání v oboru bankovnictví;
minimálně 5 let praxe vedoucího obchodního oddělení v sektoru poskytování spotřebitelského úvěru;
zkušenosti s prodejem finančních produktů online jsou výhodou;
znalost práce se systémem CREDITONLINE jsou výhodou;
organizační schopností;
schopnost analyzovat a pracovat s velkým objemem informací;
schopnost přijímat rozhodnutí a nést odpovědnost nejen za sebe, ale i za zaměstnance;
vysoký úroveň podnikatelské kultury;
znalost angličtiny a ruštiny.

Náplň práce:

plánování práce oddělení, stanovování úkolů a sledování jejich plnění;
plnění plánovaných a finančních ukazatelů;
zajištění včasného řešení problémových situací;
podílení na optimalizaci obchodních procesů, předpisů a pracovních pravidel;
analýza provedené práce, pravidelný reporting

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: LeaderFin s.r.o.

Adresa:
Lužná 716 ,16000