Pracovníci v zemědělství na ekofarmě

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Pozice: pracovníci v zemědělství na ekofarmě
OC
Jedná se o přeháňku dobytka a pomocné práce na farmě.
Požadavky:
řidičské oprávnění sk. B nutností, řidičské oprávnění na traktor výhodou.
Místo vhodné i pro utečence - tam nutná znalost Čj nebo NJ nebo AJ.
Zaměstnanecké výhody:
přátelský kolektiv, mobilní telefon, auto v místě výkonu práce
Nástup možný ihned. Mzda: 19 500,- až 27 000,- Kč ( dle praxe )
Kontakt: Drábková Monika Mgr., tel.: 602 140 029, e-mail: dangus@drahenice.cz
První kontakt e-mailem nebo na výběrovém řízení na ÚP v Příbrami dne 28.11.2022 od 9:00 hod.
Místo výkonu práce: Dangus s.r.o., Drahenice č.p. 1 a přilehlé pastviny.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Dangus s.r.o.

Adresa:
Drahenice 1 ,26285
Internet:

Reagovat na nabídku Pracovníci v zemědělství na ekofarmě