Vývojový/á konstruktér/ka produktu (Product designer for BEV Refrigerant System

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Doprava a logistika,Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

POŽADAVKY: zkušenosti s komponenty a médii chladiva - výhodou, dobrá znalost PTC Creo, Windchill PDMLink, SAP výhodou, dobrá znalost procesu vývoje produktů (PEP) a řízení požadavků, konfigurace, změn a kvality dle Automotive SPICE - výhodou, velmi dobré komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu
NABÍZÍME: příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, dovolená nad rámec zákona, dotované stravování, nástupní bonus
KONTAKT: e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Schaeffler Production CZ s.r.o.

Adresa:
Průmyslová 2295 ,56802

Reagovat na nabídku Vývojový/á konstruktér/ka produktu (Product designer for BEV Refrigerant System