Asistent / Asistentka obchodu (25 hodin týdně) - OZP

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

VYHRAZENO pro OZP. První kontakt E-MAILEM: kariera@wekool.cz
Budeš pravá ruka obchodníka, pomůžeš mu s vyřizováním emailů, telefonických hovorů a plánováním schůzek. Budeš pracovat s počítačem v příjemné kanceláři s rodinnou atmosférou. Hledáme kandidáty pro oblast Ostrava a Havířov (Horní Suchá). Nástup IHNED.
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, multisport karta, telefon i pro soukromé použití, celodenní přísun kofeinu, firemní pondělní snídaně, teambuildingy, grilovačky…

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: WeKool s.r.o.

Adresa:
1. máje 481 ,70900
Internet:
www.wekool.cz

Reagovat na nabídku Asistent / Asistentka obchodu (25 hodin týdně) - OZP