Servisní technik gastronomického zařízení

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

NÁPLŇ PRÁCE:
" kompletní servisní činnost v oblasti gastro technologie
" komunikace se zákazníky
" možnost kusového prodeje přístrojů a doplňků
" částečná dílenská činnost

POŽADUJEME:
" SŠ vzdělání v oboru elektro (Elektronik) + platná vyhláška 50/78 sb. min. §7
" znalost práce s PC
" komunikační a organizační dovednosti
" samostatnost, flexibilita a spolehlivost
" platný ŘP sk. B
" trestní i morální bezúhonnost
" platné plynové zkoušky na opravy a montáž plynových zařízení do 50 kW - výhodou
" všeobecná znalost gastronomického zařízení elektro, plyn, mytí - výhodou
" anglický nebo německý jazyk - výhodou

NABÍZÍME:
" zajímavou práci na HPP
" přátelský kolektiv
" týmovou spolupráci na nových projektech
" mobilní telefon, služební auto

Způsob prvního kontaktu: e-mailem, strukturovaný životopis v českém jazyce

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GAMA HOLDING Praha a.s.

Adresa:
Budějovická 220 ,25242

Reagovat na nabídku Servisní technik gastronomického zařízení