Ředitel produktového oddělení (Chief Product Officer)

Obor:
Ekonomika a finance,Management

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
Ředitel produktového oddělení je globální role zodpovědná za vedení vize a design produktu s cílem jeho neustálého zdokonalování. Na starosti bude mít vedení týmu dodavatelů, který pokrývá různé části hodnotového řetězce produktu, a další přímé podřízené odpovědné za produktový management (tým produktových manažerů a Product Ownerů), Pricing Science, a Industry Advisor/poradce). Bude plnit klíčovou roli při budování, realizaci a komunikaci strategické vize Pricefx. Mezi další odpovědnosti bude patřit validace a vyvíjení plánu pro podporu růstu. zdokonalování přístupu k produktu u zákazníka a na trhu (včetně zákazníků, partnerů a dalších hráčů na trhu), vedení vizi pricingu jako platformy a zajišťování, že Pricefx si i nadále bude držet pozici inovátora a lídra v naší kategorii a bude reprezentovat hlas zákazníka a trhu během celého životního cyklu produktu a vyvažovat potřeby externích zákazníků s partnery.

Požadavky:
" Odborník v oblasti Pricingu
" 10+ let zkušeností z vedení oddělení Produktu, zdokonalování procesů a funkcionalit produktu, prokazatelné obchodní úspěchy z dané oblasti a zkušenosti z mezinárodního prostředí
" zkušenosti z B2B software a SaaS prostředí
" Zkušenosti s Product Marketingem
" Definování KPI (Platform growth) pro podporu při investičním rozhodování
" Prokazatelné zkušenosti s růstem a vývojem produktových týmů (ideálně min. o velikosti 15 až 30 členů týmu).
" Schopnost stanovit a vést vizi produktu a produktového týmu interně i externě na trhu
" zkušenosti s budováním a motivací vysoce výkonného a flexibilního produktového týmu s

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Price f(x) s.r.o.

Adresa:
Thámova 681 ,18600

Reagovat na nabídku Ředitel produktového oddělení (Chief Product Officer)