ŠIČ/KA - BRAŠNÁŘ/BRAŠNÁŘKA

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Bičiště tel.: 582 300 228 (v době Po-Pá 7:30-15:30 hod.). ŽIVOTOPIS SEBOU. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Náplň práce: šička do výroby potřeb pro jezdecký sport, galanterie, šití na šicím stroji činí cca 50% pracovní doby, zbytek tvoří ruční práce při přípravě prošití, nejedná se o pásovou výrobu, podrobnější informace o pracovní pozici po telefonickém kontaktu.
Požadujeme: podmínkou je zkušenost - praxe šití na šicím stroj, manuální zručnost, schopnost samostatného myšlení, vzdělání nerozhoduje.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: KENTAUR Saddlery s.r.o.

Adresa:
Domamyslická 7 ,79604
Internet:

Reagovat na nabídku ŠIČ/KA - BRAŠNÁŘ/BRAŠNÁŘKA